Top
608 44 36 17
kancelaria@adwokat-baturowilk.pl

Mają Państwo problem i chcą skonsultować się z adwokatem, ale z różnych względów nie mogą umówić się na spotkanie w kancelarii? Teraz nie stanowi to problemu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów oraz chcąc świadczyć usługi w bezpiecznej formie w czasach epidemii koronawirusa, kancelaria adwokacka Magdaleny Baturo-Wilk daje możliwość skorzystania z pomocy prawnej online!

Adwokat online Bydgoszcz – co należy wiedzieć?

Usługa „adwokat online Bydgoszcz” pozwala na kontakt z adwokatem przy pomocy znanych komunikatorów internetowych. Najczęściej konsultacje online z Klientami prowadzę przy użyciu programu Skype. Pozwala on na rozmowy głosowe i tekstową wymianę wiadomości. Nie bez znaczenia jest łatwość obsługi tego programu oraz możliwość prowadzenia rozmów wideo, dzięki czemu Klient na żywo widzi adwokata, który odpowiada na porady prawne online. Długość trwania porad prawnych online jest uzależniona od rodzaju i złożoności sprawy.

Porady prawne przez internet – pewność i wygoda współpracy

Porady prawne online są wprawdzie mniej popularną formą aniżeli spotkanie w kancelarii, ale nie oznacza to, że są to usługi niższej jakości. Do każdej sprawy podchodzę bowiem z taką samą rzetelnością i szukam możliwie najlepszych rozwiązań. Nowe technologie są obecnie na takim poziomie, że przepływ informacji jest szybki i bezproblemowy, dzięki czemu współpraca jest komfortowa i wygodna dla obu stron.